10 TL’ye 50 Faktör Güneş Kremi Yapın! İşte 4 Materyalle UV Işınlarına Savaş Açan Pratik Havuç Kremi Tanımı

Güneş ışınlarından nasıl korunabilirim? Ucuz ve kaliteli güneş kremi ne kadar? 50 faktör güneş kremi fiyatı? arama motorlarında en çok sorulan sorular ortasında. Son vakitlerin en kavurucu sıcaklarıyla karşı karşıya kaldığımız bu vakitlerde güneşin ziyanlı ışınlarından korunmak için alternatif aramaya başladık. Bunlardan biri güneş kremi. Son artırımlardan sonra 500 liraya yaklaşan güneş kremlerini almak hayal olurken, konutta yalnızca 10 TL mal olacak 50 faktör güneş kremi tanımı ile hem cebinizi hem cildinizi koruyabileceksiniz.

HEM YAZIN HEM KIŞIN KULLANIN

Güneş kremlerini yalnızca yaz aylarında değil lekelerden korunmak için kışın da kullanmaktadır. Pekala ülkü güneş kremi kaç faktör? Güneş kremleri ne kadar? Konutta güneş kremi yapılabilir mi? İşte yüksek meblalar ödemeden pratik bir biçimde yapacağınız güneş kremi tanımımız.

EVDE PRATİK GÜNEŞ KREMİ TARİFİ

1 adet rendelenmiş havuç, 1 avuç karanfil, 1 adet çubuk tarçın, 1 yemek kaşığı pirinç nişastası yada meskende varsa bebek pudrası ve zeytinyağı

YAPILIŞI

1 adet havucumuzu kullanmadığımız derin bir kavanozun içerisine rendeleyelim. Rendelenmiş olur. Daha sonra üzerine 1 avuç karanfilimizi dökelim. Çubuk tarçınımızı da bu karışımın içerisine ekleyip üzerine zeytinyağımızı dökelim. Bu süreçten sonra pirinç nişastası ya da bebek pudramızı da kavanozun içerisine dökelim.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.