Beşiktaş’tan Jose Sosa açıklaması

Trabzonspor macerasından sonra İstanbul’a dönerek Fenerbahçe ile kontrat imzalayan lakin beklentilerin uzağında kalan Jose Sosa, sarı-lacivertli grupla yollarını ayırmıştı. Eski kulübü Beşiktaş’a döneceğine dair argümanlar ortaya atılan Sosa için Beşiktaş’tan açıklama geldi.

SÜREKLİ MAGAZİN GÜNDEMİNDE

Fenerbahçe taraftarlarıyla da yıldızı barışmayan Arjantinli orta saha, futboldan çok saha dışı olaylarla gündeme gelmişti. Trabzonspor formasıyla kaptanlığa kadar ulaşan Sosa, bordo-mavili formayla çıktığı 99 müsabakada 16 gol 19 asistlik bir skor katkısı sağlamıştı. Fenerbahçe mesleğinde ise 63 müsabakada sadece 4 gol 5 asistlik katkı ile beklentileri karşılayamamıştı.

BEŞİKTAŞ’TAN AÇIKLAMA

2014-2016 yılları ortasında Beşiktaş formasını terleten Sosa’nın ismi tekrar eski kulübüyle anıldı. Arjantinli yıldızın Beşiktaş’a geri döneceği sav edildi.
Konuyla alakalı Beşiktaş tarafından resmi açıklama geldi. Beşiktaş Sportif Yöneticisi Ceyhun Kazancı, Jose Sosa için A Spor’a açıklamalarda bulunurken transfer argümanlarının gerçek olmadığını belirtti. Yararı, Beşiktaş’ın Sosa’ya dair bir ilgisinin bulunmadığını tabir etti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.