Çağdaş Atan: Sıkıntı bir dönem bizi bekliyor

Süper Lig kadrolarından Kayserispor Teknik Yöneticisi Çağdaş Atan, “Zor dönem bizi bekliyor. Kayseri halkından bizi desteklemelerini istiyoruz” dedi.

Süper Lig grubu Yukatel Kayserispor, yeni dönem hazırlıklarını sürdürüyor. Dün hazırlık maçında Alanyaspor ile karşılaşan Kayseri temsilcisi çabayı 2-1 kazandı. Çalışmaları kıymetlendiren Yukatel Kayserispor Teknik Yöneticisi Çağdaş Atan, “İki düzgün grubun âlâ maçı oldu. Güya lig maçı üzere oldu. Çok keyif aldık. Natürel kazanmak bizim için değerli, hoş motivasyon. Âlâ oynadığımızı düşünüyorum. Çok sağlıklı bir çalışma ortamı var, burada rahatız, çok güzel çalışıyoruz. Yoruluyoruz ancak karşılığını yavaş yavaş alanda almak istiyoruz ve alıyoruz üzere gözüküyor. Sıkıntı fikstür var. Sıkıntı dönem bizi bekliyor. Kayseri halkından bizi desteklemelerini istiyoruz.  Fedakarlık, çaba, savaş döneminde Kayserispor için bunu insanların taraftarların hiçbir vakit unutmaması gerekiyor. Zira kimi mevkilerdeki 1-2 sakatlık bizi çok sıkıntı durumlara düşürebilir. O yüzden âlâ çalışıyoruz, âlâ yoldayız. İnşallah âlâ başlayıp uygun götürmek istiyoruz” diye konuştu.

“EN ÇOK GELİŞME KAT ETTİĞİMİZ ŞEY ÖNDE PRES”

Genç çalıştırıcı Çağdaş Atan konuşmasının devamında, “Bizi en çok memnun eden ve en çok gelişme kat ettiğimiz şey önde pres. Fevkalade pres yapıyoruz. Topa sahip olmaya başladık. Onu biraz daha oturtacağız. Oyuncular oyuna ve bize inandılar. Kendilerini bize teslim ettiler. Şu an her şey bizim için olumlu gözüküyor fakat doğal bu iki tane daha hazırlık maçı oynayacağız. Sonra çok önemli bir maçla lige başlayacağız. Bu hazırlık maçlarını da kazanmak motivasyon için kıymetli ancak size hiçbir şey kazandırmıyor. Oyun bizim için önemli” sözlerini kullandı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.