Dört aylık hamile olan Nazlı Kayı göründü!

Uzun süredir birlikte olan, Aralık 2020’de evlilik yolunda ilk adımı atan Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı, 3 Eylül 2021 tarihinde Çırağan Sarayı’nda gerçekleşecek düğünlerini Nazlı Kayı’nın üvey babası Kaan Dimili’nin vefatı nedeniyle ertelemişti.

SESSİZ SEDASIZ EVLENDİLER

Kayı ve Sabancı, acı haberden 40 gün sonra sessiz sedasız şekilde Arzu-Ömer Sabancı çiftinin yalısında nikâh masasına oturmuştu.

Balayı tatili için yola çıkan Hacı Sabancı, sosyal medya hesabından bu fotoğrafı “Meet the Mrs” (Karımla tanışın) notu ile yayınlamıştı. 28 yaşındaki Nazlı Kayı ise eşi Hacı Sabancı ile nikah sırasında çekilen fotoğraflarını “With my husband” (Kocamla) sözleriyle paylaşmıştı.

RÖTARLI DÜĞÜN GERÇEKLEŞTİ

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı’nın rötarlı düğünü, geçtiğimiz sene Haziran ayında Çırağan Sarayı’nda düzenlenen görkemli bir törenle gerçekleşmişti. Aile ve yakın dostlarının katıldığı gecede, mutluluklarını taçlandıran Sabancı çiftinin nikah töreni yakın arkadaşları tarafından sembolik bir şekilde gerçekleştirilmişti.

MÜJDELİ HABERİ VERDİLER

Geçtiğimiz haftalarda bebek bekledikleri iddia edilen Hacı Sabancı ile Nazlı Kayı, önceki günlerde ise sonunda sessizliklerini bozarak müjdeli haberi vermişti.

Eşiyle poz veren Nazlı Kayı, Instagram sayfasından yayınladığı kare ile anne-baba olacaklarını doğrulamıştı. Sosyetik güzel, paylaşımına nazar boncuğu ve kalp emojileriyle “3” notunu düşmüştü. Kısa sürede binlerce beğeni alan bu güzel habere, ünlü çiftin sevenlerinden tebrik mesajları yağmıştı.

MEKAN ÇIKIŞI GÖRÜNTÜLENDİLER

Dört aylık hamile Nazlı Kayı, son olarak önceki gün Etiler’de yer alan restoran çıkışı eşi Hacı Sabancı ile objektiflere takıldı.

Mekan çıkışı görüntü vermek istemeyen Sabancı’nın gergin olduğu görüldü. Nazlı Kayı ise eşinin ardından giderek aracına yöneldi. Sosyetik güzelin kilo almadığı da dikkatlerden kaçmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir