Erkek arkadaşın seni ne kadar seviyor? Fotoğrafta gördüğünüz birinci şey aşkınızı ortaya çıkartıyor

Herkes hayatının aşkı bulmak ister. Fakat bulduğunda da bazen inanç sıkıntıları yaşayabilir. Bu güvensizlik aranızdaki bağlantınızı ve karakterinizi etkileyebilir. Hareketleriniz, fikirleriniz ve ilgileriniz değişik biçimde evrilir. Bu test ile gerçekte kim olduğunuzu ve aşık olduğunuzda baskın karakter özelliklerinizin nasıl değiştiğini öğrenebilirsiniz.

Aradığınız aşkı bulduğunuza inanıyor musunuz? Şayet karşınızdaki şahsa inancınız tam değilse bu tam size nazaran bir test. Bir diğeri için değişmek herkesin yapabileceği bir şey değil. Lakin insan sevgi ve aşkı bulunca yapamayacağı bir şey yok. Karakterimiz, düşüncülerimiz, davranışlarımız hatta etrafımızdaki insanlara bile tutumumuz değişir. Bu değişim bazen makus sonuçlanabiliyor.

AŞKTA NASILSINIZ? GELİN BİRLİKTE ÖĞRENELİM

Bu optik illüzyon kişilik testi, aşık olduğunuzda kişiliğinizin nasıl değiştiğini ve aşka nasıl baktığınızı gösteriyor. Tek yapmanız gereken şey ise bu optik illüzyona bakıp fotoğrafta birinci gözünüze çarpan nesneye dikkat etmek. Akabinde ise gördüğünüz şeyi aşağıda belirtilen şeylerden hangisi olduğunu öğrenip ipuçlarını okumak.

Resme uygunca bakın ve birinci ne gördüğünüzü belirleyin. Gelin artık bir arada bakalım…

1- RESSAM

Resme baktığınızda birinci evvel elinde fırça bulunan ressamı fark ettiyseniz aşık olduğunuzda, sevdiğiniz şahsa adeta lazer odaklı hale geliyorsunuz. Aşık olmadığınızda ise vaktinizi tanıştığınız her insanı tanımak için harcarsınız. Hatta bundan kendinizi alamazsınız.

Diğer beşerlerle irtibat kurmayı seviyorsunuz. Ancak sahneye aşk geldiğinde, ekseriyetle yaydığınız tüm o enerjiyi yalnızca bir bireye ayırırsınız – aşkınıza! Bu şahane, tatlı ve beğenilen ancak tıpkı vakitte çok fazla baskı içerebilir. Büsbütün ve her şeyi tüketerek tapınmaya devam ederken bunu aklınızda bulundurun.

2- BIYIKSIZ ADAM YÜZÜ

Resme baktığınız vakit birinci evvel bıyıksız adamın yüzünü fark ettiyseniz, aşık olduğunuzda çok daha önemli ve içe dönük oluyorsunuz. Yalnız kaldığınızda önemli biri olabilirsiniz. Bir alaka içinde olmak, size kendinizle oturma ve hislerinizi daha dürüst bir halde yaşama özgürlüğü verebilir.

Dinlenme ve yalnızlık anlarına sahip olmak hoştur. Lakin ilginiz başladıktan sonra partilerin aranan ismi olmaktan çıkıp, adeta içinize kapanık bir ‘düşünür’ edasına bürünürseniz, partnerinizin başını karıştırma riskiyle karşı karşıya kalırsınız.

3- AĞACIN YANINDAKİ KADIN

Resimde birinci ağacın yanındaki bayanı gördüyseniz, aşık olduğunuzda her şeyde ‘duygusallık’ görürsünüz. İnsan tecrübesinin büyük bir kesimi olduğu için duygusallığınızı benimsemek kıymetlidir, fakat bazen bir puro nitekim yalnızca bir purodur.

4- BIYIKLI ADAMIN YÜZÜ

Bu fotoğrafta birinci evvel bıyıklı adamın yüzünü gördüyseniz, aşık olduğunuzda süratle mesken sahibi olursunuz. Aşık olmadığınız vakit, nitekim köksüz bir varlıksın. Rastgele bir anda nerede olursanız olun, orası konuttur zira sizin için konut yalnızca kirli çamaşırlarınızı bırakabileceğiniz bir yerdir.

Ancak aşık olmak, size hayatınızın merkezi olarak ailenin ve ‘yuva’nın değeri konusunda yeni bir farkındalık kazandırır. Lakin yeniden de bazen meskenden çıkmanız gerektiğini unutmayın! Siz meskeninizde Netflix keyfine başlamadan çok evvel, birçok insan pek çok yeterli nedenden ötürü kıyıda yürüyüşe çıktılar.

5- EVLER

Bu resme baktığınızda birinci evvel konutları gördüyseniz, aşık olduğunuzda geleceğe çok daha fazla odaklanıyorsunuz demektir. Hiç plancı olmamış olabilirsiniz, büyük ihtimalle bu sizin doğanızda yok. Ya da aşık olana kadar o denli sanıyorsunuz. Artık, üzerinde düşünmeyi en sevdiğiniz soru, “On yıllık planınız nedir?”

Aşık olmanın başka ömür önceliklerinizi hakikat bir halde belirlemenize yardımcı olması mükemmel. Beşerler sizdeki değişikliği fark edecek ve bu sizi biraz rahatsız edebilir, lakin kimin umurunda? Hayatında aşk ve heyecan duyduğun bir gelecek var!

6- MÜZİK ALETİ

Resimde birinci evvel müzik aletini gördüyseniz, aşık olduğunuzda daha yaratıcı olursunuz. Olağanda çizemezsiniz, dikemezsiniz. Müzelere gitmekten nefret edersiniz. Sanatsal bir insan değilsiniz – olanlara hürmet duymadığınızdan değil, yalnızca bu alanla asla ilgilenmediniz.

Ancak artık, aşıksınız ve performans sanatını takdir etmek ve iğne oyası yapmak üzere şeyler yapmaya başlamış olabilirsiniz. Aşk kişiliğinizin diğer bir yüzünü açtığında, bu katiyetle kusursuz bir şeydir. Aşkın bizi dönüştürmesi gerekiyordu. Gerçek olduğunu bu halde biliyoruz! Bu heyecan verici seyahate açık bir kalple devam edin.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.