Fatih Altaylı’dan Ümit Özdağ’a “ambargo” yanıtı: Kalbimi kırdınız, bir daha zor ekran görürsünüz

HaberTürk yazarı Fatih Altaylı, HaberTürk TV’nin Zafer Partisi’ne ve kendisine ambargo uyguladığını iddia eden Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ı yalanlarken, “Kalbimi kırdınız, bir daha zor ekran görürsünüz” dedi. 

Fatih Altaylı, dünkü yazısında Muharrem İnce ve Ümit Özdağ’ın iktidar yerine muhalefet yüklendiğini, hedef tahtasına sadece muhalefet liderlerini koyduğunu yazdı. Altaylı, Özdağ için “Kendisini siyaseten var eden en önemli söylem olan mülteci sorununu bile artık gündemden çıkardı” dedi. Ümit Özdağ da Altaylı’ya yanıt verirken, “Keşke Habertürk Tv Ümit Özdağ ve Zafer Partisi’ne ambargo uygulamasaydı da Zafer Partisi’nin politikalarını bana sorsaydı. Ben TV’de kendisine cevap verseydim. O zaman tahmin yürütmek zorunda kalmazdı” ifadesini kullandı. 

Özdağ’ın “ambargo” iddiasını yalanlayan Altaylı, dünkü HaberTürk yayınında şunları söyledi:

“Kendisiyle de konuştuk. Bize ambargo diyor. Allah aşkına bu haksızlığı bari bana yapmayın. 2 hafta önce partinizin cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan’ı ilk kez ağırlayan kişiyim. Böyle söylemeseydiniz gelecek haftalarda Sinan Oğan’ı yine ağırlayacaktık ama gerçekten kalbimi kırdınız. Ben burada HDP, Zafer, o blok bu blok demeden gelen herkesi ağırlıyorum. Kalbimin kırıklığı kolay kolay geçmez benim, bundan sonra bir daha zor ekran görürsünüz, kusura bakmayın, hakikaten üzüldüm, görürsün ekran da ben çağırmam.” 

TIKLAYIN – Fatih Altaylı: Muharrem İnce ve Ümit Özdağ artık iktidara yüklenmiyor, hedef tahtasına sadece muhalefet liderlerini koyuyor

TIKLAYIN – Ümit Özdağ’dan Fatih Altaylı’ya: Erdoğan’ı yollayacağız; bunu yaparken listelerde eski AKP’liler, FETÖ’cüler ve PKK sempatizanlarına yer vermeyeceğiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir