Feyza Altun G*t Lalesi Küfürünün Kökenini Anlatarak Takipçilerine Bilgi Şöleni Yaşattı

Son dönemlerin en medyatik isimlerinden Avukat Feyza Altun, özellikle fenomen davalarıyla sıklıkla adından söz ettirdi. Yaptığı her paylaşımla binlerce kişiye ulaşan Altun, son olarak takipçilerine bir bilgi şöleni yarattı. 

Hem de g*t lalesi küfürünün kökenini açıklayarak!

Avukat Feyza Altun son dönemlerin en medyatik isimlerinden birisi oldu.

İlk olarak küçük bebeğiyle verdiği bir pozla tanıdığımız Feyza Altun, zaman içerisinde sosyal medyanın en popüler isimlerinden birisi haline geldi. Ana haber bültenlerine katılan, kitap çıkartan isim, özellikle bu yıl sıklıkla adından söz ettirdi.

Dilan Polat ve Engin Polat soruşturması başta olmak üzere fenomenlerle ilgili davalarda da Feyza Altun ismini sıklıkla duyduk.

Fenomen soruşturmasının sıkı bir takipçisi olan Feyza Altun, bu konuya dair birçok detayı da ortaya çıkardı. Öyle ki Polat çifti, Feyza Altun hakkında mahkemeye başvurmak durumunda kalmıştı.

Fenomen davası bir yana dursun, Altun’un yaptığı paylaşımlar, söylediği sözler de sürekli gündemimize geliyor.

Örneğin geçtiğimiz günlerde kocasıyla ilgili bir soruya sinirlenen Feyza Altun, kendisinden pek de beklenmeyecek bir hareketle, cinsiyetçi bir küfüre başvurmuştu.

Feyza Altun bu kez de bir Pazar günü takipçilerine bilgi şöleni yaşatmak istemiş olacak ki, g*t lalesi küfürünün tarihini bir güzel anlattı yaptığı paylaşımla.

Eğer sıkı bir Twitter kullanıcısıysanız, g*t lalesi küfürünün ‘kullanışlı’ olduğunu vurgulayan paylaşıma birden çok kez denk gelmişsinizdir.

Söz konusu paylaşım şu şekilde;

Gelelim Feyza Altun’un bu paylaşıma verdiği cevaba…

Tabii bir de o kasapların fotoğraflarını paylaştı kendisi ama, şimdilik yer vermiyoruz bu fotoğraflara.

Bu paylaşım kısa sürede birçok yorumu da beraberinde getirdi;

??

??

??

Feyza Altun’un bu paylaşımına gelen yorumlardan bir tanesi de ağzının bozulduğu yönündeydi.

Altun’dan bu yoruma cevap da gecikmedi;

Dilanın günahı yok bu konuda. Beni boşanırken birbirine ana avrat sövenler bozdu. Üzüm üzüme baka baka karardı 🙂 ama toparlayacağız. Dobarlanalım bırakmayalım gendimizi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir