Galatasaray’ın Berkay Özcan planı muhakkak oldu!

Orta saha sınırına kalite katmak ve transferler ile güçlendirmek isteyen Galatasaray, Başakşehirli Berkay Özcan için ağır bir transfer pazarlığına oturacak. Teknik yönetici Okan Buruk’un Başakşehir ile kazandığı şampiyonlukta kilit rol oynayan 24 yaşındaki futbolcu için resmi teklif boyutunda temas olmasa da sarı kırmızılılar devreye girip nabız yokladı.

SADECE TAYLAN ANTALYALI ÖNERİSİ REDDEDİLDİ

G.Saray’ın bu süreçte birinci kelamlı olarak Taylan’ı önerdi. Lakin 6 milyon Euro talep eden İstanbul temsilcisi takası reddetti. Sarı kırmızılılar artık 2 farklı formülü devreye sokacak. A planı Taylan artı bir ölçü bonservis ile bu işi tamamlamak. B Planı ise 4.5 milyon Euro’ya alınan Berkan Kutlu ve Berkay’ın bir sonraki satışından yüzde 20 hisse vermek.

BERKAY’IN DA GELMEYE SICAK BAKTIĞI SAV EDİLDİ

Sezonun başlamasına artık birkaç gün kalırken iki kulüp ortasında Berkay Özcan ile alakalı sıcak saatler yaşanması bekleniyor. Mesut Özil’in gelmesinin akabinde 10 numaralı formasını dünya yıldızına bırakıp 2 numarayı tercih eden Berkay’ın da kulüplerin muahedesi halinde sarı kırmızılı formayı giymeye sıcak baktığı öğrenildi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.