Hamza Dağ: CHP’nin vagonu olmayı tercih ettiler

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, CHP’nin önderliğinde ‘Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem Mutabakatı’na imza atarak çeşitli görüşmeler gerçekleştiren 5 partinin genel başkanları için vagon tanımı yaptı.

ANKARA (İGFA) – Kanal 7’de canlı yayınlanan “Başkent Kulisi” programına konuk olan AK Parti Genel Başkanı Hamza Dağ,Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem Mutabakatı’na imza atan 6 partinin genel başkanları ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

İçlerinde Bakanlık, Genel Başkanlık, Başbakanlık yapmış isimlerin varlığına dikkati çeken Dağ, şu anda görünen tabloda bu isimlerin hırsları akılların önüne geçtiğini öne sürdü. Dağ, görünen tabloda onların CHP’nin vagonu olmayı, Erdoğan’ın yol arkadaşı olmamayı tercih ettiklerin kaydetti. “Varsın birileri CHP’ye vagon olarak varlıklarını sürdürme gayretinde olsunlar” diyen Dağ, “Biz Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşlığı için her türlü makam ve mevkiden vazgeçeriz. Bu şekilde binlerce binlerce, onbinlerce insan var. Bizim için menfaat değil muhabbet, kibir değil gayret” ifadelerini kullandı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.