Hogwarts Legacy çıkış tarihi açıklandı

Evet, Harry Potter oyunu tekrar ertelendi ve 2022’de mezun olmayacak. Bunun yerine, Hogwarts Legacy çıkış tarihi 10 Şubat 2023 olarak duyuruldu. Ve bu tarih yalnızca Xbox Series X, PS5 veya PC oynamak istiyorsanız. Nintendo Switch hayranları için daha da kötü haberler var.

Warner Bros, Hogwarts Legacy’nin Nintendo Switch sürümünü piyasaya sürmeyi taahhüt ettiğini söylese de, bu sürümün ne zaman hazır olacağını söyleyemiyor. Geliştiricinin Sony State of Play’de ortaya koyduğu şey göz önüne alındığında, açık dünya RPG‘sinin Nintendo’nun konsolunda sorunsuz çalışmasını sağlamak şaşırtıcı değil.

Hogwarts Legacy çıkış tarihi açıklandı

2023’e sarkan gecikme sizin için hayal kırıklığı olabilir. Yine de belki önümüzdeki aylarda bir araya gelecek pek çok oyunla birlikte, Hogwarts Legacy gibi büyük bir oyunun geri adım attığını görmek biraz rahatlatıcı bile olabilir. Kendinizi okul hayatına gerçekten kaptırabilmek ve God of War Ragnarok veya Call of Duty: Modern Warfare 2 oynarken onları bitirmek için baskı hissetmemek isteyebilirsiniz.

Hogwarts Legacy, kitapların yazarının etkisinden kaçamazken, oyunu çalışırken her gördüğümüzde etkilendik. Eski Playstation oyunları bir zevkken, Hogwarts Legacy‘nin saf kapsamıyla karşılaştırıldığında oldukça soluklar. Genç sihirbazınızı eğitebileceğiniz bir dizi becerinin yanı sıra, dövüş beklediğinizden çok daha iyi görünüyor ve farklı büyü stillerini birbirinin üzerine yerleştirerek karmaşık kombinasyonlar oluşturmanıza izin veriyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.