Küçük dizi olarak planlanmıştı: ‘Obi-Wan Kenobi’nin yeni dönemi gelebilir

Disney Plus’ın Star Wars dizisi “Obi-Wan Kenobi”, geçtiğimiz hafta final kısmıyla izleyicilerle buluştu. Küçük dizi olarak tasarlanan üretimin devam kısımlarının gelebileceği belirtildi.

Kayıp Rıhtım’ın aktardığı habere nazaran, Radio Times’a konuşan direktör Deborah Chow, dizinin “mini bir dizi” ve “kendi başına bağımsız bir hikâye” olarak tasarlandığını fakat yeniden de anlatılabilecek daha çok öykü olduğunu söyledi. Chow, konuşmasında şu sözleri kullandı:

“Yani, elbette anlatabileceğiniz daha çok öykü var. A New Hope’a ulaşmamıza 10 yıl daha var ve Obi-Wan Kenobi üzere bir karakterle, bazen onu kumların üzerinden geçerken izlemek bile enteresan gelebilir. Kim bilir? Şu anda yeni bir dönem hakkında bir şeyler söylemek güç lakin başta niyetlenen bu değildi.”

‘KEŞFEDİLECEK DAHA ÇOK ŞEY VAR’

Radio Times’a konuşan oyuncu Hayden Christensen, ikinci bir dönem için açık olduğunu lisana getirerek, “… Bu karakterle devam etmeyi çok isterim. Sonuçta keşfedilecek daha çok şey olduğunu düşünüyorum ve bunu yapmak için çok heyecanlıyım” dedi.

Dizinin başrolünde yer alan Ewan McGregor da kısa müddet evvel GQ’ya konuşarak ve tekrar Obi-Wan olmanın kendisini memnun edeceğini belirtti. McGregor, “Umarım bu Obi-Wan’la ilgili son rolüm değildir. Diziyi yaparken çok eğlendim, eminim Alec Guinness’a dönüşmeden evvel birkaç kıssa daha düşünebiliriz, değil mi?” sözlerini kullandı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.