Müge Anlı’da Antalya cinayetinden orman yangınlarının faili çıktı! İşte 2017’ye dair müthiş ayrıntı

Başarılı sunucu Müge Anlı Antalya’da yaşanan cinayet evrakını işlerken enteresan bir ayrıntısı daha ortaya çıkardı. 2017 yılında Antalya’da meydana çıkan orman yangınlarının faili ortaya çıkmaya başladı. Ayrıntılar cinayet belgesinin seyrini değişti. failleri bulunamayan orman yangınları Müge Anlı’da ortaya çıkıyor. İşte herkesi şoke eden ayrıntılar.

CİNAYET BELGESİNDEN ORMAN YANGINI ÇIKTI

Alanya’da 15 Eylül 2017’de 29 yaşındaki Recep Ünal meskenine 100 metre ötede silahlı atak sonucu hayatını yitirmişti. Kargıcak Mahallesi’nde muz bahçesinde başından tabancayla vurularak öldürülen Ünal’ın cinayet zanlısı Ercan K. jandarma tarafından yakalanmıştı. Olayın üzerinden 5 yıl geçmesine karşın Ünal’ın eşi Zeliha Ünal, diğer bireylerinde olayın içinde olduğunu tez ederek Müge Anlı’dan olayın aydınlatılması için yardım istedi.

Yayına Recep Ünal’ın sevilisi Canan Yükselir de katıldı. Karşılıklı suçlamalarda bulunan bayanlardan ayrıntı verirken 2017 yılında Antalya’da meydana gelen büyük orman yangına işaret eden açıklamalar yaptı.

2017 YILINDAKİ ORMAN YANGINI AYDINLANIYOR

Öldürülen Recep Ünal ve şahısların yasaklı bitki yetiştirdiklerini ve daha sonra tarlaları ateşe verdiklerini söyleyen Canan Yükselir’in verdiği ayrıntılar herkesi şoke etti. Recep Ünal’ın eşi Zeliha Ünal, “Bunlar ne ekiyorsa ekiyorlar. Yangın orada çıktığında önlenemiyor.” demesinden sonra Müge Anlı ise kasti olarak yapılan yangınlar için “Kim yaktı” sorusunu yöneltti. Anlı’nın sorusu üzerine Recep Ünal’ın sevgilisi Canan Yükselir, “Önce orada ektiklerini kaldırıyorlar. Sonra orayı yakıyorlar. TEDAŞ’tan diyorlar fakat TEDAŞ bunu kabul etmiyor. Ve oradaki yangınlardan ötürü oradaki köylü de TEDAŞ’tan mesken istiyor” yanıtını verdi.

CİNAYET EVRAKININ SEYRİ DEĞİŞTİ

Müge Anlı ise bu ayrıntıdan sonra o devir Antalya’da meydana gelen orman yangınları üzerine ağırlaştı. Antalya’da 2017 yılında işlenen cinayet evrakının seyri yangın ayrıntısından sonra değişti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.