Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yarın sandıklar Biden’a da bir cevap verecek!

SON DAKİKA HABERİ: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ümraniye’de düzenlenen mitingde konuştu.

Erdoğan’ın konuşmasından öne çıkan başlıklar şöyle:

Ümraniye çöplüğünün patladığını hatırlıyorsunuz değil mi? Ey CHP bunun hesabını nasıl vereceksiniz? CHP demek, çöp demektir, çukur demektir, susuzluk demektir. Bunlardan bu İstanbul’u kim kurtardı? Her türlü farklılığın ötesine geçerek, her bir insanımızı bağrına basan sevgi köprüleri kurduk.

14 Mayıs seçimlerini ülkemizin geleceğine sahip çıktığımız bir demokrasi şöleni olarak görüyoruz. Bu yüzyıl tüm milletimizin yüzyılı olacaktır.

Attığımız her adımda tarihimize ve milletimize duyduğumuz sevgiyle ülkemize bir aşk mektubu yazdık.

Terörle kol kola girenlere sandığı dar edeceğiz. Kaset siyaseti yürütüyorlar.

Ey Türkiye, ey İstanbul, ey Ümraniye bu mücadelede bizimle misin? Talimatı Kandil’den alanlara gereken cevabı sandıkta vermeye hazır mısın? Yarın sandıklar kapanana kadar durmadan çalışmaya var mısınız?

Sultan Ahmet meydanında Üstat Necip Fazıl ile miting yapıyoruz, bu mitingi yaparken rahmetli kükreyerek elini uzatıyor ve diyordu ki: Ayasofya bir gün açılacak, Ayasofya bir gün açılacak, Ayasofya bir gün açılacak!

İMAMOĞLU VE KILIÇDAROĞLU’NA SERT TEPKİ

İstanbul’a belediye başkanı getirdi. Adamın İstanbul’da durduğu yok. Bir bakıyoruz tatilde bir bakıyoruz kayakta. Ya sen İstanbul’un belediye başkanı mısın yoksa turist misin?

Rusya’ya yaptırım uygularız diyor, bay Kemal. Amerika’dan aldığın talimatla mı yapacaksın? Biden, Erdoğan’ı düşürmemiz lazım diye talimatı verdi. Yarın sandıklar Biden’a da bir cevap verecek.

Operasyonları durdurmak, özerkliği getirmek istiyorlar.

Ülkenin geleceğini emperyalistlere tefecilere bırakmak kendilerine yol açmaya çalışıyorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir