Steam’de Haftanın En Çok Satanları: Dünya Neler Oynuyor Dersiniz?

Oyun dünyası epey hareketli zamanlardan geçiyor. 2023 yılında yılın oyunu için epey güçlü bir yarışın söz konusu olacağına şüphe yok. Peki dünya genelindeki oyuncular geçtiğimiz hafta en çok neler oynadılar? Yarışın en güçül adaylarından Resident Evil 4 Remake ne alemde? Buyurun birlikte bakalım.

1. Apex Legends listenin ilk sırasını kimselere kaptırmıyor.

Battle royale türüne yeni bir soluk getiren yapım platformda geçtiğimiz haftanın en çok tercih edilen oyunu oldu. Ülkemizde de ilk 5’ten kolay kolay düşmeyen oyun tamamen ücretsiz.

2. Moral bozmak gibi olmasın ama galiba Steam Deck almayan bi’ biz kaldık.

Zira almak istesek dahi oon takla atmadan alamıyoruz çünkü Steam Deck hala ülkemizde resmi olarak satışa sunulmuş değil. Dünyanın geri kalanındaki oyuncular ise Valve’ın bu el bilgisayarını en çok satanlar listesinin neredeyse tepesine taşımış durumdalar.

4. Resident Evil 4 ön sipariş aşaması ise geliştiricilerin yüzlerini güldüren cinsten devam ediyor.

Çıkışına günler kalan, 24 Mart tarihinde kavuşaçağımız oyun ülkemizde 887,29 TL’lik bir fiyat etiketine sahip. Korku dendiğinde akla gelen ilk serilerden olan Resident Evil’ın çok sevilen oyununun remake’i bakalım bize o eski tadını tekrar sunabilecek mi?

5. Oyuncuların Call of Duty: Modern Warfare II’ye ilgisi ise bitmiyor.

Oyun dünyasının en popüler serilerinden birinin, en sevilen karakterleri ile geri dönmesiyle böyle bir karşılık alması şaşılacak şey değil gerçi. Oyun şu an yüzde 35 indirimde.

Listenin kalanı ise şöyle:

  • Destiny 2

  • PUBG: Battlegrounds

  • Red Dead Redemption 2

  • Forza Horizon 5

  • Sons of the Forest

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir