Vivo Y36 4G fiyatı belli oldu! Peynir ekmek gibi gidecek!

Akıllı telefon pazarının önemli aktörlerinden birisi konumuna gelen Vivo, yeni bütçe dostu telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Vivo Y36 isimli cihazın hem 4G hem de 5G versiyonları satışa sunulacak. Bu cihazlardan 4G bağlantı desteğine sahip olan versiyonun fiyatı belli oldu. Dilerseniz haberimizin detaylarına geçelim.

Vivo Y36 4G fiyatı belli oldu! Peynir ekmek gibi gidecek!

Cihazın fiyatına değinmeden önce kısaca özelliklerini hatırlatmakta fayda var. Vivo Y36 4G, gücünü Snapdragon 680 yonga setinden alacak. 6.64 inç boyutundaki Full HD+ IPS ekran paneliyle beraber gelecek olan cihaz, 8 GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanına sahip olacak. Kamera tarafında ikili dizilim tercih edilen Vivo Y36 4G modelinde, 50MP ana sensöre 2MP bokeh kamerası eşlik edecek diyebiliriz. Selfie kısmında ise kullanıcıları 16MP’lik bir kamera bekliyor olacak.

44W hızlı şarj destekli 5.000 mAh’lik bataryasıyla pil konusunda da beklentileri karşılayacak olan Vivo Y36 4G, kutusundan Android 13 işletim sistemiyle çıkacak. Sızdırılan bilgilere göre telefon için belirlenen fiyat ise 211 euro. Bu da modelin bir fiyat – performans ürünü olduğunu kanıtlıyor. Ülkemizde de satışa sunulmasını beklediğimiz cihazın nasıl bir satış grafiği çizeceğini ise zaman gösterecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir